


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл обідній Опал
-
Форма: кругла
-
Діаметр: 90см (зручно для 2–4 осіб)
-
Стільниця: кераміка білого кольору
Компанія «МІКС-Меблі» вже впродовж 9 років є виробником, а також великим дистриб'ютором меблів багатьох українських фабрик. На сьогодні ТМ «МІКС-Мебель» усвідомлено орієнтуються на меблів вітчизняного виробництва, оскільки українське виробництво має всі необхідні складники — імпортне обладнання, сучасні технології, необхідні комплектуючі та матеріали, але вигідно відрізняється від закордонного виробника привабливішими цінами та високим рівнем якості!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 90 мм |
| Ширина столу | 90 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Вага | 35 кг |
| Діаметр | 90 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
- Ціна: 4 761 ₴
- В наявності
- Код: САМБ0122
Стіл обідний Опал D=90 білий кераміка
4 761 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
