-7%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Виробник: Форт
- Застосування: квартирні
-
Доступні розміри: 2050*860 мм;
2050*960 мм +135 грн
-
Дверний короб 100 мм
-
Полотно 70 мм
-
Лист метала 1,2 мм
-
Наповнення Мінеральна вата
-
Завіси 2 шт
-
Замок верхній Avers 96
-
Замок нижній Kale 2000
-
Ручка розетка чорна
-
Глазок
-
Можлива зміна кольору плівки-термін виготовлення 1 мес. Якщо на дверях є декоративна вставка, то змінюється основний колір дверей, колір вставки змінити не можна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Форт |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Квартирні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Метал |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Колір | Дуб Табак |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 70 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | труба 70 мм |
| Сталевий лист мм | 1 |
| Товщина полотна | 60 мм |
| Замок нижній | Avers R-63 циліндровий |
| Верхній Замок | Avers 96 сувальдний |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Петлі | 2 шт. |
| Ручка | планка |
| Накладка мдф | 10 мм/10 мм |
- Ціна: 9 648,75 ₴
- В наявності
- Код: F-М736
Вхідні двері Форт-М Крафт дрімвуд темний квартира
10 375 ₴
9 648,75 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
