


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл-трансформер БатерФлай від компанії МІКС-Мебель, обладнаний механізмом трансформації, як по горизонталі, так і по вертикалі.Благодарю цьому має кілька станів: від журнального компактного столика, до повноцінного обіднього столу. Здатний витримувати великі навантаження, не схильний до розсихання та розхитування. Матеріал стільниці: ламіноване ДСП; каркас і ніжки: масив дерева. Модель представлена в декількох варіантах колірних рішень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина столу | 920 мм |
| Розкладна стільниця | Да |
| Висота обіднього столу | Да |
| Розмір стільниці обіднього столу | Да |
| Трансформація столу в журнальний столик | Да |
| Коліщатка | Немає |
| Висота столу | 520 мм |
| Ширина стола | 605 мм |
| Форма столу | Прямокутний |
| Довжина столу в зміщеному (складненому) стані | 902 мм |
| Довжина столу в розкладеному стані | 1210 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 520 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
- Ціна: 3 672 ₴
- В наявності
- Код: CТТ3361
Стіл-трансформер Батерфлай дуб сонома
3 672 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
