доставка безплатная








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні двері призначені для використання у спеціальних та підсобних приміщеннях. Ця позиція доступна у розмірах: 860*2050 ; 960*2050. 1200*2050
Виробник: Україна
Товщина полотна 51 мм. Товщина коробки 85 мм. Замок Протипожежний Apecs 200-ZN. Серцевина Kale. Товщина металу 1,2 мм. Наповнення полотна Мінеральна вата 45 кг/м³. Короб вхідних дверей утеплений мінеральною ватою. Торець дверного полотна пофарбований у колір короба.
Двері укомплектовані регулятором притвора, що дозволяє регулювати щільність прилягання дверного полотна до короба. Кількість петель 2 шт. Петлі Італійські . Без наличників. Тип дверей Метал-Метал. Фурнітура ручка на планці. Гнутий двоступінчастий профіль. Сталевий поріг. Терморозрив. Кількість антизрізів 4 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABWEHR |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Застосування двері | Вуличні |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Тип | Дверний блок |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Колір | Коричневий |
| Кількість полотен двері | Полуторні |
| Розміри | |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Глибина коробки | 85 мм |
| Товщина дверей | 51 мм |
| Комплектація | |
| Дверні петлі | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Наявність вічка | Ні |
| Наявність ручки | Так |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок нижній | протипожежний Apecs 200-ZN |
| Фурнітура | ручка протипожежна Apecs, петлі 2 з пружиною Італія (верхня з дотягувачем), термоущільнювач поліуретановий |
- Ціна: 18 500 ₴
- В наявності
- Код: AB2
Двері технічні полуторна TD 1200*2050
18 500 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
