-5%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Меблі з дерева надають особливу атмосферу в домі, саме тому такі меблі ще довго будуть популярними. М'який куточок для кухні — це практичність, краса та надійність. А в разі з нашими куточками, ще й довговічність. Великий вибір моделей і колірних рішень. У наявності є куточки в комплекті зі столом і стільцями, так само є куточки окремо. Звертайтеся за детальною консультацією до наших фахівців.
Розмір: куточок: 1400*1100, h-830, глибина 470;
стіл: складений 900*570, розкладений 900*1140
Цвет: ДСП — Темний Горіх/ шкірозамінник — шоколад
Матеріал: ДСП, кожзам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Стіл | Так |
| Розкладний стіл | Так |
| Табурет | 2 шт. |
| Комплектація куточка | |
| Короб для зберігання | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1400 мм |
| Глибина куточка | 1100 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 830 мм |
| Глибина сидіння куточка | 470 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 570 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1140 мм |
- Ціна: 6 429,60 ₴
- В наявності
- Код: CТТ 3378
Комплект-кухонний Гамма трюфель/cірий (куточок/стіл/2 таб)
6 768 ₴
6 429,60 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
