-3%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: 930(+250)*930 (круглий)
Колір: Білий
Матеріал: Каркас: масив клена; стільниця: МДФ зі штучним шпоном
Компанія «МІКС-Меблі» вже впродовж 9 років є виробником, а також великим дистриб'ютором меблів багатьох українських фабрик. На сьогодні ТМ «МІКС-Мебель» усвідомлено орієнтуються на меблів вітчизняного виробництва, оскільки українське виробництво має всі необхідні складники — імпортне обладнання, сучасні технології, необхідні комплектуючі та матеріали, але вигідно відрізняється від закордонного виробника привабливішими цінами та високим рівнем якості!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 930 мм |
| Ширина столу | 930 мм |
| Висота столу | 735 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1180 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 930 мм |
| Вага | 27 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Масив бук |
| Стільниця | МДФ шпонований (дуб) |
- Ціна: 6 477,66 ₴
- В наявності
- Код: МБ 982
Стіл обідній Дукат 930 (+250)*930 (круглий) білий
6 678 ₴
6 477,66 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
