


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сьогодні вже доступні до замовлень Стіл "Міраж" і Табурет "Міраж".
*. Стіл обідній розкладний "Міраж" — розмір: 980 (+320)*680, h = 760; матеріал виготовлення: ніжки та каркас — масив вільхи; стільниця — МДФ фарбований;
*. Табурет "Міраж" — розмір: 330*330, h=450; матеріал виготовлення: ніжки — масив вільхи; сидіння-МДФ фарбований;
Компанія «МІКС-Меблі» вже впродовж 9 років є виробником, а також великим дистриб'ютором меблів багатьох українських фабрик. На сьогодні ТМ «МІКС-Мебель» усвідомлено орієнтуються на меблів вітчизняного виробництва, оскільки українське виробництво має всі необхідні складники — імпортне обладнання, сучасні технології, необхідні комплектуючі та матеріали, але вигідно відрізняється від закордонного виробника привабливішими цінами та високим рівнем якості!
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Довжина столу | 1600 мм |
| Висота столу | 735 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Основні | |
| Розкладна стільниця | Так |
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Масив бук |
| Стільниця | МДФ шпонований (дуб) |
- Ціна: 4 744 ₴
- В наявності
- Код: ММ 980
Стіл обідній Міраж 980 (+320)*680, h=760;
4 744 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
