
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: Р: 320 мм, В: 1150 мм, Д: 1420 мм
Колір: Комбінація кольорів: Атланта+Венге.
Матеріал: ДСП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | рама |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб атланта, Венге |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 1150 мм |
| Глибина тумби | 320 мм |
| Ширина тумби | 1420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
- Ціна: 3 096 ₴
- В наявності
- Код: ВТВ0006
Тумба з вітриною для телевізора ТВЗ-2 Атланта+Вега
3 096 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
