


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: 965*410*450 мм
Колір: Темний горіх
Матеріал: Масив, Бук
Варіанти тканини: Bari 56.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | квадратна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | бук |
| Колір оббивки | Світло-сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 965 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота табуретки | 965 мм |
| Глибина табуретки | 410 мм |
| Оббивний матеріал | Bari 56 |
| Особливості | М'яка спинка |
| Ширина табуретки | 450 мм |
| Ширина стула | 450.0 |
| Глибина стільця | 410.0 |
- Ціна: 2 063 ₴
- В наявності
- Код: ММС0001
Стілець обідній Юля Темний Горіх
2 063 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
