

Стіл обідній Андервуд Дуб Сонома 100*70
Дерев'яний стіл від ТМ Мікс Меблі Андервуд створить у вашому будинку непередавану атмосферу комфорту та тепла. Це саме та модель, яка допоможе вам відпочити від холодних вечорів у колі сім'ї або друзів за таким великим столом. Матеріал, з якого зроблений стіл, створює гармонію, а в повітрі витає відчуття спокою. Якщо ви віддаєте перевагу натуральним матеріалам, якщо ви хочете створити куточок, де ви зможете залишити всі турботи та проблеми, то стіл Андервуд — це ідеальний варіант для того, щоб здійснити бажане.
Компанія «МІКС-Меблі» вже впродовж 9 років є виробником, а також великим дистриб'ютором меблів багатьох українських фабрик. На сьогодні ТМ «МІКС-Мебель» усвідомлено орієнтуються на меблів вітчизняного виробництва, оскільки українське виробництво має всі необхідні складники — імпортне обладнання, сучасні технології, необхідні комплектуючі та матеріали, але вигідно відрізняється від закордонного виробника привабливішими цінами та високим рівнем якості!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Білий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 740 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
- Ціна: 2 100 ₴
- В наявності
- Код: МСОК00003
Стіл обідній Андервуд Дуб Сонома 100*70
2 100 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер

