-3%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл обідній Персей Білий 113*70
Розмір: 113(+38)*70
Цвет: Білий
Матеріал: Каркас масив бука, стільниця — шпонований дубом МДФ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Білий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Довжина столу | 1130 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1130 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1510 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниця | МДФ шпонований (дуб) |
- Ціна: 7 066,45 ₴
- В наявності
- Код: САП00003
Стіл обідній Персей Білий 113*70
7 285 ₴
7 066,45 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
