


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Меблі з дерева надають особливу атмосферу в домі, саме тому такі меблі ще довго будуть популярними. М'який куточок для кухні — це практичність, краса та надійність. А в разі з нашими куточками, ще й довговічність. Великий вибір моделей і колірних рішень. У наявності є куточки в комплекті зі столом і стільцями, так само є куточки окремо. Звертайтеся за детальною консультацією до наших фахівців.
Розмір: Куточок 1500*1150. Стіл розкладний 1000(+350)*600
Цвет: Орех.
Каркас: Масив Бука;
Тканина: Замша "Aya Sesame", Artex.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 830 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1000 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1350 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Опори столу | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Стільниця столу | натуральне дерево |
| Склад кухонного куточка | |
| Стіл | Так |
| Табурет | 2 шт. |
| Розкладний стіл | Так |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1500 мм |
| Глибина куточка | 1150 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 930 мм |
| Глибина сидіння куточка | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бук |
| Колір | Горіх |
- Ціна: 9 707 ₴
- В наявності
- Код: CТТ3373
Комплект-кухонний Ромео (м'який куточок/стіл/2 табурета)
9 707 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
