


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл-трансформер Флай від компанії МІКС-Мебель, обладнаний механізмом трансформації, як по горизонталі, так і по вертикалі.Благодарю цьому має кілька станів: від журнального компактного столика, до повноцінного обіднього столу. Здатний витримувати великі навантаження, не схильний до розсихання та розхитування. Матеріал стільниці: ламіноване ДСП; каркас і ніжки: масив дерева. Модель представлена в декількох варіантах колірних рішень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 902 мм |
| Довжина столу в зміщеному (складненому) стані | 902 мм |
| Довжина столу в розкладеному стані | 1204 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 520 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Висота столу | 520 мм |
| Ширина стола | 602 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розкладна стільниця | True |
| Трансформація столу в журнальний столик | True |
| Форма столу | Прямокутний |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | True |
| Розмір стільниці обіднього столу | True |
| Комплектація столу | |
| Коліщатка | False |
- Ціна: 3 841 ₴
- В наявності
- Код: CТТ3357
Стіл-трансформер Флай дуб фрегат
3 841 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
