

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальна модель стола підійде для кухні, вітальні, їдальні, дачі, а також будь-якій невеликій площі, на якій немає можливості встановити стаціонарний великий стіл.
розмір: D = 610 мм; H = 450 мм.
колір: білий
універсальний дизайн для різних стилів інтер’єру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 610 мм |
| Ширина столу | 610 мм |
| Висота столу | 450 мм |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стіл в складеному стані | D = 610 мм; H = 450 мм. |
- Ціна: 2 100 ₴
- В наявності
- Код: CТТ3349
Стіл журнальний Ерік білий/ясен
2 100 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
