доставка безплатная
-10%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за дверний блок розміром 870*2050
Виробник: ТМ СТРАЖ (Україна)
Призначення: вуличні
Стандартні розміри: 870/970*2050
Ціна вказана за дверний блок розміром 870*2050
| Призначення | для дому |
|---|---|
| Виробник | Драбина (Україна) |
| Товщина металу полотна | 1,2 мм |
| Товщина полотна | 85 мм |
| Товщина дверної коробки | 130 мм |
| Колір дверної коробки | Двоколірна |
| Неіржавкий поріг | Є |
| Тепло-звукоізоляція | Пенополистирол |
| Кількість петель | 3 шт |
| Товщина декоративних накладок | сендвіч-панель HPL 4mm, у каркасі з алюмінієвого профілю |
| Кількість контурів ущільнювача | 3 |
| Наличник, 1 компл. | купується додатково |
| Верхній замок | Mottura (Италия) |
| Нижній замок | Mottura (Италия) |
| Регулятор притвора язичка | Є |
| Тип циліндра | Ключ/Тумблер |
| Циліндр | Mottura Project 5+1 (Італія) |
| Засувка "нічник" | Немає |
| Захисна броненакладка | Є |
| Глазок | Немає |
| Антизрізи | 4 шт. |
| Дверна ручка | Ручка вертикально |
| Девіатор | Немає |
| Система "краб" | Немає |
| Стеклопакет | є |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Страж |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Метал |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Так |
| Колір | Золотистий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | 130 мм |
| Сталевий лист мм | 1.5 |
| Петлі (шт) | 3 |
| Наповнення полотна | екструдиційний пінополістерол |
| Полотно товщина | 85 мм |
| Ручка | DMD |
| Циліндри | Mottura Project 70 2 шт. |
| Замки | верхній циліндровий Mottura DP58-170 Italy + ніжний циліндровий Mottura DP58-170 Italy |
| Матеріал оздоблення | оцинкована сталь1 мм+мдф 12 мм |
| Броненакладки | Securemme |
- Ціна: 46 008 ₴
- В наявності
- Код: SJ 0161
Вхідні двері ТМ Страж PROOF RIO- Z Loft дуб темний вуличний
51 120 ₴
46 008 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
