
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Виробник: Форт
- Колекція: Економ
-
Доступні розміри: 2050*860 мм;
2050*960 мм +135 грн
Український виробник з багаторічним досвідом гарантує якість продукції. Дана позиція призначена для вуличного використання, має 2 контури ущільнення, 2 замка. За умови правильної експлуатації, двері прослужить Вам довгі роки.В якості утеплювача використовується мінвата. В наявності є,так само, двері в іншій комплектації; двері квартирного використання; різноманітність моделей в різній колірній гаммі. За детальною консультацією звертайтеся до наших фахівців, і ми підберемо двері саме для Вас!
Можлива зміна кольору плівки-строк виготовлення 1 міс. Якщо на дверях є декоративна вставка, то змінюється основний колір двері, колір вставки змінити не можна. -
Зверніть увагу: для вуличної металевих дверей повинен бути встановлений захисний козирок 1,5/2 метри і не вище, ніж 0,5 м над отвором. Монтаж дверей проводиться після закінчення всіх ремонтних робіт і висихання штукатурки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Форт |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Квартирні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Колір | Сірий |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | труба 70 мм |
| Сталевий лист мм | 1 |
| Товщина полотна | 60 мм |
| Замок нижній | Avers R-63 циліндровий |
| Верхній Замок | Avers 96 сувальдний |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Петлі | 2 шт. |
| Ручка | планка |
| Накладка мдф | 10 мм/10 мм |
- Ціна: 9 550 ₴
- В наявності
- Код: F-М741
Вхідні двері Форт Економ+притвор Дует венге сірий горизонт
9 550 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
