-5%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл Метрополь 160×90, чорний / штучний шпон MDF — це сучасний і практичний обідній стіл, який поєднує стильний дизайн і функціональність.
Міцний чорний каркас забезпечує надійність і довговічність конструкції, створюючи стильний контраст зі світлою стільницею. Стіл гармонійно впишеться в інтер’єри у стилі модерн, мінімалізм або лофт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Дерево |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Вага | 24 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | метал |
- Ціна: 6 754,50 ₴
- В наявності
- Код: САМБ01234
Стіл обідній Метрополь 160х90 чорний
7 110 ₴
6 754,50 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
