-3%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл обідній Кантрі 930(+300)*670 сірий/ білий розкладний
Ширина: 670(+300) мм
Глибина: 930мм
Висота: 750 мм
Цвет: сірий/ білий
Матеріал: Шпонований дубом МДФ
Обідній стіл ТМ Мікс Меблі — ідеальний вибір поєднання якості та затишку, комфорту й естетики в інтер'єрі вашого будинку. Виготовлені з натурального дерева, Стіл стане для вас справжнім центром вашої кухні або їдальні місцем, де складається сім'я, проходять теплі зустрічі та створюються найкращі спогади.Вибираючи наші столи, ви вибираєте комфорт, перевірений часом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1230 мм |
| Ширина столу | 930 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Вага | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр стільниці | 890 мм |
| Каркас, ніжки | дерево (бук) |
| Стільниця | МДФ шпонований (дуб) |
| Царговый пояс столу | дерево (бук) |
- Ціна: 5 633,76 ₴
- В наявності
- Код: МАГ000577
Стіл обідній Кантрі 930(+300)*670 сірий/ білий розкладний
5 808 ₴
5 633,76 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
