-7%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Виробник: Форт
- Застосування: вуличні
-
Доступні розміри: 2050*860 мм;
2050*960 мм +200 грн
Український виробник із багаторічним досвідом гарантує якість продукції, що випускається. Ця позиція призначена для вуличного використання. За умови правильної експлуатації, двері слугуватимуть Вам довгі роки. Як утеплювач використовується мінута. За детальною консультацією звертайтеся до наших фахівців і ми підберемо двері саме для Вас!
Дверний короб 100 мм
-
Полотно 70 мм
-
Лист метала 1,2 мм
-
Наповнення Мінеральна вата
-
Завіси 2 шт
-
Замок верхній Avers 96
-
Замок нижній Kale 2000
-
Ручка розетка чорна
-
Глазок
-
-
Можлива зміна кольору плівки-термін виготовлення 1 мес. Якщо на дверях є декоративна вставка, то змінюється основний колір дверей, колір вставки змінити не можна.
Зверніть увагу: для вуличних металевих дверей має бути встановлений захисний козирок 1,5/2 метри та не вище, ніж 0,5 м над отвором. Монтаж дверей проводиться через завершенню всіх ремонтних робіт і висихання штукатурки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Форт |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Колір | Сірий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 70 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | труба 70 мм |
| Сталевий лист мм | 1 |
| Товщина полотна | 60 мм |
| Замок нижній | Avers R-63 циліндровий |
| Верхній Замок | Avers 96 сувальдний |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Петлі | 2 шт. |
| Ручка | планка |
| Накладка мдф | 10 мм/10 мм |
- Ціна: 9 253,50 ₴
- В наявності
- Код: F-М737
Вхідні двері Форт-М Стиль вулиця
9 950 ₴
9 253,50 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
