-7%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Производитель: Форт
- Коллекция: Комфорт
Доступные размеры: 2050*860 мм;
2050*960 мм +200 грн
Качественная, практичная, современная входная дверь, которая не только станет надежной защитой Вашего дома, но и дополнит интерьер благодаря своему дизайну. При условии правильной эксплуатации, дверь прослужит Вам долгие годы.
Характеристики:
Колір: Бетон темний
Дверной короб: 100 мм
Полотно: 70 мм
Завесы: 2 шт
Толщина плиты МДФ : 10+10 мм
Наполнение полотна: минеральная вата
2 Контура уплонения, Ручка разетка, глазок.
Замок верхний : Avers 96 или аналог
Замок нижний : Avers R 63 или аналог
Вес 85 кг
По всем вопросам звоните менеджерам магазина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Форт |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Квартирні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Метал |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Обробка поверхні двері | МДФ |
| Колір | Сірий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 85 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | гнутий профіль 80 мм (зашитий і утеплений) |
| Сталевий лист мм | 1 |
| Товщина полотна | 65 мм |
| Замок нижній | Apecs 2800 циліндровий |
| Циліндр | Імперіал 40/40 ключ/вороток |
| Верхній Замок | Avers 96 сувальдний |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Петлі | 2 шт. |
| Ручка | на розете |
| Накладка мдф | 10 мм/10 мм |
- Ціна: 9 253,50 ₴
- В наявності
- Код: F-M7331
Входные двери Форт М Комфорт Лайн
9 950 ₴
9 253,50 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
