




Виробник: Україна
Призначення: вуличні 1200*2050
Чудовий варіант вхідних дверей у дім. Захист від злому забезпечать 2 надійні замки Kale 257-циліндровий і Kale 252-сувальдний, циліндр також компанії Kale. Додатково встановлена нічна засувка. У двері 3 антизрізи встановлені на полотні в зоні петель, які забезпечать захист від несанкціонованого проникнення в житло під час спроби зрізання петель болгаркою. Двері виготовлені з холоднокатної сталі завтовшки 1,2 мм.
Двері мають два контури ущільнення й утеплені мінеральною ватою, фольгованим утеплювачем і екструдером. З зовнішнього боку дверей встановлений сендвіч панель — лист металу завтовшки сталі 0,8 мм у поєднанні з екструдованим пінополістиролом завтовшки 20 мм. Інноваційне покриття — цинк-ґрунт проти корозії, захисна фарба від ультрафіолету, нанесення структури дерева. З внутрішньої сторони встановлений вологостійкий МДФ, покритий ізраїльською вологостійкою ПВХ плівкою Winshield, а також встановлений регулятор приймання, який дає змогу регулювати притискання полотна до дверної коробки, у слідстві чого ваш будинок буде закритий від протягів і зовнішніх неприємних запахів. Двері утеплені мінеральною ватою, короб також утеплений. Модний, лаконічний дизайн дверей робить її максимально популярною серед наших замовників.Дверний короб: гнутий короб 100 мм
Вага: 135 кг
Товщина металу дверної коробки: 1,2 мм
Товщина полотна: 95 мм
Ребра жосткасті на полотні: 9 шт
Наповнення: мінеральна вата
Товщина профілю металу на полотні: 1,2 мм
Сталевий лист: 1 мм
Петлі: 3 шт
Ригелю: 3 шт
Евроущільник: 2 контури
Фурнітура: квадрат чорний
Двері сертифіковані відповідно до стандартів ДСТУ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Булат |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Метал |
| Матеріал дверної коробки | Сталь |
| Тип конструкції короба | Куткова |
| Кількість полотен двері | Полуторні |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Обробка поверхні двері | Ламінована оцинкована сталь |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 10 мм |
| Колір | Золотистий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Вага | 135 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Наявність вічка | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Дверний упор | Ні |
| Дверний доводчик | Ні |
| Товщина металу, мм | 1,2 |
| Ребра жорсткості | 4 |
| Захисні металеві кармани для замків | так |
| Ламінований торець полотна | так |
| Петлі | 3 шт. конусної d-24/120 мм |
| Оздоблення | мдф 10/10 мм |
| Фурнітура | хром |
| Регулятор притвору | Securemme (Італія) |
| Розміри | |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 85 мм |
| Глибина коробки | 100 мм |
- Ціна: 35 600 ₴
- В наявності
- Код: B 705/428
Двері вхідні 1200 Булат Термо House склопакет горіх натуральнийвулиця + терморозрив
35 600 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер


