




Виробник: Україна
Призначення: квартирні
Гарна якість за помірну ціну. Двері мають 2 контури ущільнення та виготовленні з холоднокатаної сталі, 2 замка українського виробника Аріко (верхній-сувальдний, нижній-циліндровий), 3 антизрізи. Двері оснащені регулятором притвору, що забезпечує максимально щільне прилягання дверного полотна до коробу. Полотно утеплене мінеральною ватою. Квадратна чорна фурнітура підкреслює лаконічний дизайн дверей, який підійде під сучасний інтре'єр.
Дверной короб : гнутый короб 85 мм
Вес :64/68 кг
Толщина металла дверной коробки : 1,2 мм
Толщина полотна: 72 мм
Ребра жескасти на полотне :4 шт
Наполнение: минеральная вата
Толщина профиля металла на полотне: 1,2 мм
Стальной лист : 0,5мм
Петли: 3 шт
Ригеля : 3 шт
Эвроуплотнитель: 2 контура
Фурнитура: квадратная черная,
Двері сертифіковано згідно стандартів ДСТУ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Булат |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Квартирні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | МДФ |
| Матеріал дверної коробки | Сталь |
| Тип конструкції короба | Куткова |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Конструктивні особливості | Глухі |
| Обробка поверхні двері | Плівка |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 10 мм |
| Колір | Сірий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 65 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Наявність вічка | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Дверний упор | Ні |
| Дверний доводчик | Ні |
| Товщина металу, мм | 1,2 |
| Ребра жорсткості | 4 |
| Захисні металеві кармани для замків | так |
| Ламінований торець полотна | так |
| Петлі | 3 шт. конусної d-24/120 мм |
| Оздоблення | мдф 10/10 мм |
| Фурнітура | Чорна квадратна |
| Регулятор притвору | Securemme (Італія) |
| Верхній замок | Аріко сувальдний (Україна) |
| Нижній замок | Аріко циліндровий (Україна) |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 840 мм |
| Висота дверей | 2040 мм |
| Товщина дверей | 72 мм |
| Глибина коробки | 85 мм |
- Ціна: 12 900 ₴
- В наявності
- Код: B 155
Двері вхідні Булат Revolut В-434 модель 155 оксид темний/оксид світлий
12 900 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер



