

Опис товару
Надійні та стильні вхідні двері, створені для максимальної безпеки й комфорту у вашому домі. Модель поєднує міцну металеву конструкцію, сучасний дизайн та високі показники шумо- й теплоізоляції, завдяки яким у квартирі завжди буде тихо, тепло та безпечно.
Основні переваги
• Підвищена зламостійкість
Посилена рама, сталевий лист підвищеної міцності та додаткові ребра жорсткості забезпечують надійний захист від механічного впливу. Замкова система високого класу перешкоджає спробам злому та гарантує вашу безпеку.
• Відмінна шумоізоляція
Багатошарове заповнення полотна та ущільнювачі по периметру ефективно зменшують рівень шуму з під’їзду. Така двері — ідеальний вибір для тих, хто цінує тишу, комфорт і спокій.
• Теплоізоляція та енергоефективність
Внутрішнє заповнення з мінеральної плити надійно утримує тепло, мінімізує тепловтрати та допомагає підтримувати комфортний мікроклімат у квартирі.
• Сучасний дизайн
Двері лаконічні, естетичні та гармонійно вписуються в будь-який інтер’єр. Зносостійкі матеріали оздоблення зберігають первинний вигляд багато років — не вигоряють, не деформуються та легко очищуються.
• Безпека та довговічність
Антизрізи, посилені петлі та якісна фурнітура забезпечують додатковий рівень захисту. Порошкове покриття рами запобігає корозії та ушкодженням, продовжуючи термін служби дверей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SARMAK |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Квартирні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | МДФ |
| Матеріал дверної коробки | Сталь |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Конструктивні особливості | Глухі |
| Обробка поверхні двері | МДФ |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 10 мм |
| Колір | Сірий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 85 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Наявність вічка | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 860 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 90 мм |
| Глибина коробки | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | гнутий профіль 100 мм (утеплений мінватою) |
| Замок нижній | циліндровий Kale 252 |
| Циліндр | з комірчиком |
| Верхній Замок | Avers R-35 сувальдний |
| Ручка | на розете |
| Кількість антизрізів (шт) | 3 |
| Товщина металу на рамі (мм) | 1,5 |
- Ціна: 14 190 ₴
- В наявності
- Код: SK275
Вхідні двері SK Лабіринт бетон темний/бетон сніжний комплектація Еталон
14 190 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер

