




Виробник: ТМ Redfort (Україна)
Призначення: вуличні
Стандартні розміри: 1220*2050
Ціна вказана за дверний блок розміром 870*2050
*Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектації без попередження, технічні характеристики водночас не змінюються.
**Наживо колір або структура матеріалу можуть відрізнятися від малюнка на Вашому екрані.
Український виробник "REDFORT". Це висока якість виробництва дверей. Пропонує вхідні металеві двері для дому та квартир.
Особливість цієї торгової марки — стильний дизайн, висока якість за прийнятною ціною.
- Замки (верхній — Сейфовий
Кедр 3В8-8Д (14 мм ригеля), нижній — Циліндровий —Тип 252 - Серцевина аналог KALE :
- Металл/МДФ накладка по 1,2мм/16 мм ; Сірий/Антрацит
- Петли - 2 шт.; З ТЕРМОРОЗКРИВОМ
- Аркуш металу на полотні — 1,2 м
- Поріг із неірж. сталі
Дверний короб — ширина 104 мм. Полотно — 80 мм
Підтримується на складі у двох розмірах: 1200/2040. Відкривання ПРАВОЕ.
Термін постачання та встановлення за г. Київ 1-3 робочі дні.
Термін постачання по Україні 1-5 робочих днів.
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDFORT |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Кількість полотен двері | Двопільні |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Так |
| Колір | Сірий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | труба 115 мм |
| Сталевий лист мм | 1.5 |
| Циліндр | Avers або аналог |
| Замок | верхній сувальдний KALE 257 + нижній циліндровий KALE 252 |
| Петлі (шт) | 3 |
| Вічко | SAP |
| Ущільнювачі | 3 контуру на полотні |
| Наповнення полотна | мінеральна вата |
| Полотно товщина | 85 мм |
| Товщина мдф накладок на полотні (мм) | зовнішня 16/внутрішня 16 |
| Ручка | на розете |
| Наличники | стоєві 90/10; перемичка 100/17 |
| Ребра жорсткості | 2 шт. вертикальні |
| Кількість антизрізів (шт) | 2 |
- Ціна: 29 280 ₴
- В наявності
- Код: Red1827
Вхідні двері Redfort метал/мдф 2 контури вуличні з терморозривом 1220*2050
30 500 ₴
29 280 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер



