




Виробник: ТМ СТРАЖ (Україна)
Призначення: вуличні
Стандартні розміри: 1220*2050
*Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектації без попередження, технічні характеристики водночас не змінюються.
**Наживо колір або структура матеріалу можуть відрізнятися від малюнка на Вашому екрані.
Дверной короб гнутый профиль 130 мм
Полотно 85 мм
Стальной лист 1,5 мм
Завесы: 3 шт
Декоративная плита МДФ сендвич-оцинкованая сталь 1мм+мдф 12
Наполнение полотна:экструдованый пенополистерол SYMMER-XPS(p 42kg/m3)
Дверной короб утеплен минеральной ватой
Уплотнитель: 3 контура
Обналичка: МДФ(HLS)16 мм/70 мм
Замок верхний :Mottura DP58-170(Италия)
Цилиндр: Mottura Projekt 70
Броненакладка: Securemme
Замок нижний( основной): Mottura DP58-170(Италия)
Броненакладка: Securemme
Ручка :RDA Forme Q
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Страж |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ущільнюючих контурів | 3 |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Застосування двері | Вуличні |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Тип | Дверний блок |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Колір | Темно-сірий |
| Кількість полотен двері | Двопільні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | 130 мм |
| Циліндри | Mottura Project 70 2 шт. |
| Замки | верхній циліндровий Mottura DP58-170 Italy + ніжний циліндровий Mottura DP58-170 Italy |
| Матеріал оздоблення | оцинкована сталь1 мм+мдф 12 мм |
| Броненакладки | Securemme |
| Сталевий лист мм | 1.5 |
| Циліндр | Avers або аналог |
| Петлі (шт) | 3 |
| Наповнення полотна | екструдиційний пінополістерол |
| Полотно товщина | 85 мм |
| Ручка | на розете |
- Ціна: 57 258 ₴
- В наявності
- Код: SJ 827
Вхідні двері ТМ Страж PROOF РІО Z Loft антрацит/vin білий атлас вуличні 1220*2050
63 620 ₴
57 258 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер



