-7%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Виробник: Форт
- Колекція: Тріо
Доступні розміри: 2050*860 мм;
2050*960 мм; 2050*1200
Масивні, якісні двері, , яка не тільки стане надійним захистом Вашої оселі, але й доповнить інтер'єр завдяки стильному дизайну. За умови правильної експлуатації двері слугуватимуть Вам довгі роки. Двері призначені для вуличного використання .Дверний короб із терморозривом 140 мм, Лист метала 1,5 мм, полотно 100 мм, товщина зовнішнього листа металу 1,2 мм, внутрішній мдф 16 мм Тепло-сіляція мінеральна вата, 3 контури, замки Кале 257/252, поріг неіржавка стальня фурнітура.За детальною консультацією звертайтеся до наших фахівців і ми підберемо двері саме для Вас!
Можлива зміна кольору плівки — крок виготовлення 1 міс. Якщо на дверях є декоративна вставка, то змінюється основний колір дверей, колір вставки змінити не можна.
Зверніть увагу: для вуличних металевих дверей має бути встановлений захисний козирок 1,5/2 метри та не вище, ніж 0,5 м над отвором. Монтаж дверей проводиться через завершенню всіх ремонтних робіт і висихання штукатурки.
Ціна вказана за розмір 1200*2050| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Форт-М |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Метал |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Кількість полотен двері | Полуторні |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Двері з ковкою | Так |
| Колір | Коричневий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | гнутий профіль 115 мм (зашитий і утеплений) |
| Сталевий лист мм | 1,4 |
| Товщина полотна | 96 мм |
| Замок нижній | Kale 252 циліндровий |
| Циліндр | Імперіал 45/45 ключ/вороток |
| Верхній Замок | Kale 257 циліндровий |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Петлі | 3 шт. на підшипнику |
| Ручка | на розете |
| Накладка мдф | 16 мм/10 мм |
| Поріг | нержавіючий на вуличних дверях |
- Ціна: 27 853,50 ₴
- В наявності
- Код: F-M727
Входная дверь Форт-М Трио Браун 1200 RAL 8019 дуб темный уличная+терморазрыв
29 950 ₴
27 853,50 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
