




|
Виробник: Україна Призначення: вуличні Стандартні розміри: 960*2050;860*2050 Над вхідними вуличними дверима має бути встановлений захисний навіс розміром 1,5*2 м і не вище 0,5 м над отвором. Монтаж дверей проводиться після закінчення всіх ремонтних робіт і висихання штукатурки. Виробник: Україна Монтаж дверей проводиться після закінчення всіх ремонтних робіт і висихання штукатурки. До дрібниць продуманий конструктив і лаконічний дизайн, використання якісних матеріалів, помірна ціна. Весь комплекс переваг цієї позиції робить популярною серед наших покупців. Три контури прилягання забезпечують високий рівень тепло та шумоізоляції. Регулятор утвору, за допомогою якого можна налаштовувати щільність примикання полотна до короба, дає змогу зберігати високу герметичність дверей упродовж усього терміну експлуатації. Наявність кріпляться без видимих отворів ззовні, що надає естетичнішого зовнішнього вигляду. Великий асортимент декоративних плівок дасть змогу створити відтінок полотна під будь-який інтер'єр. Двері в будинок Колір: чорний крокрик/vin білий Полотно 102 мм.+ 3-камерний склопакет Терморозрив на коробі та полотні |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABWEHR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Метал |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Конструктивні особливості | З порогом, Нічник |
| Колір | Чорний |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Наявність вічка | Ні |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 102 мм |
| Глибина коробки | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фурнітура | 3 петлі, 4 антизрізи, регулятор притвору, нержавіючий поріг, чорна фурнітурі, ручка довга WALA |
| Замок нижній | KALE 252 Туреччина |
| Товщина фасаду (всередині), мм | Товщина фасаду (ззовні), мм |
| Замок верхній | KALE 257 Туреччина |
- Ціна: 52 970 ₴
- В наявності
- Код: AB496
Вхідні двері Abwehr 496 з терморозривом Ufo Black RAL 9005 вуличні COTTAGE
52 970 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер




