




Виробник: Україна
Призначення: квартирні
Стандартні розміри: 860*2050; 960*2050
Монтаж дверей проводиться після закінчення всіх ремонтних робіт і висихання штукатурки.
До дрібниць продуманий конструктив і лаконічний дизайн, використання якісних матеріалів, помірна ціна. Весь комплекс переваг цієї позиції робить популярною серед наших покупців. Два контури прилягання забезпечують високий рівень тепло та шумоізоляції. Регулятор утвору, за допомогою якого можна настроювати щільність примикання полотна до короба, дає змогу зберігати високу герметичність дверей упродовж усього терміну експлуатації. Наявність кріпляться без видимих отворів ззовні, що надає естетичнішого зовнішнього вигляду. Великий асортимент декоративних плівок дасть змогу створити відтінок полотна під будь-який інтер'єр.
Двері в квартиру Megapolis MG3
Розмір 860/960х2050 мм
Цвет: антрацит/белая
Полотно 70 мм.
Короб 93 мм.
Накладки МДФ 10 мм/10 мм
Замки : Avers R 35/ Avers T 52
Серцевина: Avers.5 ключів
Товщина металу: 1,5 мм.
Наповнення полотна: Мінеральна вата
Короб дверей: утеплений мінеральною ватою
Нічник + Регулятор принизу, петлі 2 шт.
Антизрізи: 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABWEHR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Квартирні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Конструктивні особливості | Нічник |
| Колір | Темно-сірий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Наявність вічка | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 70 мм |
| Глибина коробки | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фурнітура | 2 петлі, 2 антизрізи, регулятор притвору, фурнітура хром, ручка роздільна |
| Замок нижній | Avers T52 |
| Товщина фасаду (всередині), мм | мдф 10 |
| Товщина фасаду (зовні), мм | мдф 10 |
| Замок верхній | AVERS R35 |
- Ціна: 15 300 ₴
- В наявності
- Код: AB490
Вхідні двері ABWEHR 490 Adelina Comfort антрацит/біла квартира
15 300 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер



