Бесплатная доставка
-2%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розміри (ширина*висота) | 860*2040, 960*2040, 860*1900,960*1900 |
| Доплата за 960*2050 | + 200 грн |
| Колір | Шагрень RAL 7024/Антрацит (вулиця) |
| Накладки* | метал + алюмінієвий молдинг/10 мм |
| Товщина металу полотна* | 1,0 мм |
| Товщина полотна* | 65 мм |
| Наповнення полотна* | мінвата |
| Товщина короба* | 89 мм (гнутий профіль утеплений мінватою) |
| Фурнітура* | 2 зовншіні петлі, ручка на розетці, нержавіючий поріг |
| ЗАМОК Верхній* | Сейфовий Аvers 96/S6 (або аналог) |
| ЗАМОК Нижній* | Циліндровий «Аpecs2800» (або аналог) |
Можлива зміна кольору плівки-термін виготовлення 1 мес. Якщо на дверях є декоративна вставка, то змінюється основний колір дверей, колір вставки змінити не можна.
Зверніть увагу: для вуличних металевих дверей має бути встановлений захисний козирок 1,5/2 метри та не вище, ніж 0,5 м над отвором. Монтаж дверей проводиться через завершенню всіх ремонтних робіт і висихання штукатурки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDFORT |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Колір | Сірий |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | гнутий профіль 80 мм (зашитий і утеплений) |
| Сталевий лист мм | 1 |
| Товщина полотна | 65 мм |
| Замок нижній | Apecs 2800 циліндровий |
| Циліндр | Імперіал 40/40 ключ/вороток |
| Верхній Замок | Avers 96 сувальдний |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Петлі | 2 шт. |
| Ручка | на розете |
| Накладка мдф | 10 мм/10 мм |
- Ціна: 12 100 ₴
- В наявності
- Код: Red200
Входная дверь Redford Блейд уличная металл/мдф RAL 7024 860*1900. 960*1900
12 300 ₴
12 100 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




