доставка безплатная
-10%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ТМ СТРАЖ (Україна)
Призначення: вуличні
Стандартні розміри: 870/970*2050
Ціна вказана за дверний блок розміром 870*2050
| STRAJ "Proof" | |
| Стандартний розмір 2040*870/970 | |
| Серія | Proof |
| Дверний короб гнутий профіль | 120 мм |
| Полотно, мм | 80 мм |
| Сталевий лист, мм. | 1.5 мм |
| Петли | 3 |
| Декоративна плита МДФ | сендвіч-оцинкована сталь 1 мм + мдф12 |
| Тепло-звукоізоляція, мм. | мінеральна вата "Ізовер" 50 |
| Ущільнювач | 3 Контури |
| Наличник | МДФ (HLS) 16 мм/70 мм. |
| Замки та фурнітура | |
| Замок верхній | Mottura DP58-170 (Італія) |
| Замок нижній | Mottura Project 70 |
| Ручка | RDA Forme Q |
| Циліндр | Mottura Project 70 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Straj |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Метал |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Так |
| Колір | Сірий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | 130 мм |
| Сталевий лист мм | 1.5 |
| Петлі (шт) | 3 |
| Наповнення полотна | екструдиційний пінополістерол |
| Полотно товщина | 85 мм |
| Ручка | скоба |
| Циліндри | Mottura Project 70 2 шт. |
| Замки | верхній циліндровий Mottura DP58-170 Italy + ніжний циліндровий Mottura DP58-170 Italy |
| Матеріал оздоблення | оцинкована сталь1 мм+мдф 12 мм |
| Броненакладки | Securemme |
- Ціна: 52 380 ₴
- В наявності
- Код: SJ01601
Вхідні двері ТМ Страж PROOF Vega Maxi антрацит/vin білий вуличний
58 200 ₴
52 380 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
