доставка безплатная
-7%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Виробник: Форт М
- Колекція:Люкс
Доступні розміри: 2050*860 мм;
2050*960 мм +200 грн.
Масивні, якісні двері, яка не тільки стане надійним захистом Вашої оселі, але й доповнить інтер'єр завдяки стильному дизайну. За умови правильної експлуатації двері слугуватимуть Вам довгі роки. Двері призначені для вуличного використання .Дверний короб 100 мм, гнутий профіль.Лист-мета 1,2 мм, полотно 90 мм, товщина зовнішнього листа металу 1,2 мм, внутрішній мдф 10 мм Тепло-золяція мінеральна вата, 2 контури, замки Avers порогу неіржавка сталь Чорння фурнітура.За детальною консультацією звертайтеся до наших фахівців і ми підберемо двері саме для Вас!
Можлива зміна кольору плівки — крок виготовлення 1 міс. Якщо на дверях є декоративна вставка, то змінюється основний колір дверей, колір вставки змінити не можна.
Зверніть увагу: для вуличних металевих дверей має бути встановлений захисний козирок 1,5/2 метри та не вище, ніж 0,5 м над отвором. Монтаж дверей проводиться через завершенню всіх ремонтних робіт і висихання штукатурки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Форт |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Колір | Сірий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | 100 мм утеплений |
| Сталевий лист мм | 1.5 |
| Циліндр | 60*40 з комірчиком |
| Петлі (шт) | 3 |
| Верхній замок | Kale 257 (сувальдний) |
| Нижній замок | Kale 252 (циліндровий) |
| Полотно товщина | 85 мм |
| Ручка | на розете |
| Накладки мдф | 16 |
- Ціна: 15 484,50 ₴
- В наявності
- Код: F-M 631
Вхідні двері Форт М Люкс Вега метал 7024/мдф оксид темний вулиця
16 650 ₴
15 484,50 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
