-3%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: 1130(+500)*695; H – 755.
Колір: СІРИЙ/Сірий
Матеріал: Каркас: Масив клена; Столешня: ЛДСП SAVIOLA Portland A12 Текстоун антрацит
Компанія «МІКС-Меблі» вже впродовж 9 років є виробником, а також великим дистриб'ютором меблів багатьох українських фабрик. На сьогодні ТМ «МІКС-Мебель» усвідомлено орієнтуються на меблів вітчизняного виробництва, оскільки українське виробництво має всі необхідні складники — імпортне обладнання, сучасні технології, необхідні комплектуючі та матеріали, але вигідно відрізняється від закордонного виробника привабливішими цінами та високим рівнем якості!
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Довжина столу | 1600 мм |
| Висота столу | 735 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Основні | |
| Розкладна стільниця | Так |
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Масив бук |
| Стільниця | МДФ шпонований (дуб) |
- Ціна: 4 973,19 ₴
- В наявності
- Код: ММ 983
Стіл обідній ПОРТЛЕНД (СІРИЙ/СІРИЙ) 1130 (+500)*695; H – 755.
5 127 ₴
4 973,19 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

