



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: (лівий) сегмент: Г 300 мм, В 560 мм, Д 1200 мм. (правий) сегмент: Г 300 мм, В 560 мм, Д 1200 мм.
Цвет: Дуб Атланти; Дуб Сонома.
Матеріал: ДСП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Тип меблів | рама |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб атланта |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1200 мм |
| Глибина тумби | 300 мм |
| Висота тумби | 560 мм |
- Ціна: 2 952 ₴
- В наявності
- Код: ВТВ0002
Тумба під телевізор розсувна ТВ-5 Атланта
2 952 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
