


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: Г: 450 мм, В: 1300 мм, Д: 816 мм.
Цвет: Комбінація квітів: Дуб сонома + Венге темний
Матеріал: ДСП
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Висота | 1300 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Довжина | 816 мм |
| Основні | |
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 816 мм |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Висота від підлоги | 745 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал столу | ДСП |
- Ціна: 2 250 ₴
- В наявності
- Код: СК0005
Стіл комп'ютерний СК-6
2 250 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
