
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл Обідній Моно Білий 900*680
Розмір: 900*680, h: 735
Цвет: Білий;
Каркас: масив дерева;
Стільниця: шпонований дубом МДФ
Моно — нерозсувний стіл для вітальні з натурального дерева з елегантною точеною ніжкою. Торці столу гарно зафрезовані та пофарбовані. Столик виготовлений з масиву натурального дерева (каркас і ніжки). Стільниця виготовлена з плити МДФ, покритої шпоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір | Білий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 735 мм |
| Ширина столу | 680 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниця | МДФ шпонований (дуб) |
- Ціна: 4 664 ₴
- В наявності
- Код: САМ0002
Стіл Обідній Моно Білий 900*680
4 664 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
