


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл обідній Аврора Темний Горіх 1020*685
Розмір: 1020 (+330)*685; H=735
Цвет: Темний Горіх
Матеріал: Шпонований дубом МДФ
Ідеальним поєднанням ціни та якості може слугувати стіл Аврора від компанії МІКС-Мебель. Обідній розсувний стіл із натурального дерева з красивими різними ніжками. Для його виготовлення використовується масив натурального дерева, який здатний забезпечити довговічність і тривалу експлуатацію Вам і Вашій родині. Покриття лаком надає МДФ додаткової стійкості до механічних пошкоджень (дряпина, відколів) і вологи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 735 мм |
| Довжина столу | 1020 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1350 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1020 мм |
| Ширина столу | 685 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниця | МДФ шпонований (дуб) |
- Ціна: 6 084 ₴
- В наявності
- Код: МСОА0001
Стіл обідній Аврора Темний Горіх 1020*685
6 084 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
