
Стіл Обідній Тріумф Венге 105*75
Ширина 75 см
Довжина 105 см +40 см
Висота 75 см
Обідні столи ТМ Мікс Меблі — ідеальний вибір поєднання якості та затишку, комфорту й естетики в інтер'єрі вашого будинку. Виготовлені з натурального дерева, Стіл стане для вас справжнім центром вашої кухні або їдальні місцем, де складається сім'я, проходять теплі зустрічі та створюються найкращі спогади.Вибираючи наші столи, ви вибираєте комфорт, перевірений часом.
Тріумф — розсувний овальний стіл для вітальні з натурального дерева з елегантною точеною ніжкою. Торці столу гарно зафрезовані та пофарбовані. Столик виготовлений з масиву натурального дерева (каркас і ніжки). Натуральна деревина — це матеріал, який фактично позбавлений вад, тому що вона щільна, тверда, красива та не коробиться від вологи та інших зовнішніх впливів. Стільниця виготовлена з плити МДФ, покритої шпоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1050 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1450 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1050 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниця | МДФ шпонований (дуб) |
- Ціна: 6 954,90 ₴
- В наявності
- Код: САТ0005
Стіл Обідній Тріумф Венге 105*75 (+40)
7 170 ₴
6 954,90 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер

