-3%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стол обеденный Чумак - 2 Слоновая Кость Ø80 (+30) раскладной
Ширина: 800 (+30) мм
Глубина: 800 мм
Высота: 760 мм
Цвет: Венге
Материал: Шпонированный дубом МДФ
Обеденные столы ТМ Микс Мебель - идеальный выбор сочетания качества и уюта, комфорта и эстетики в интерьере вашего дома. Изготовлены из натурального дерева, Стол станет для вас настоящим центром вашей кухни или столовой- местом, где собираеться семья, проходят теплые встречи и создаются лучшие воспоминания.Выбирая наши столы, вы выбираете комфорт, проверенный временем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр стільниці | 800 мм |
| Каркас, ніжки | дерево (бук) |
| Стільниця | МДФ шпонований (дуб) |
| Царговый пояс столу | дерево (бук) |
- Ціна: 6 515,49 ₴
- В наявності
- Код: МСОЧ0005
Стіл обідній Чумак — 2 Слонова кістка Ø 80 (+30)
6 717 ₴
6 515,49 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
