

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультратонкий Стол-трансформер у складеному вигляді схожий на книжку, його легко можна зберігати в коморі або, просто, заховати за меблі, товщина стола 8 см. За потреби він легко трансформується в повноцінний обідній стіл для гостей або для сім'ї. Ця функціональна модель стане знахідкою для аматорів не захаращувати простір габаритними меблями. Великий вибір варіантів колірних рішень у наявності. Виготовлений з екологічно чистих, якісних матеріалів. Розмір: Складний 700*80*750 Розкладений 1400*700*750
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розкладна стільниця | True |
| Трансформація столу в журнальний столик | False |
| Форма столу | Прямокутний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | False |
| Розмір стільниці обіднього столу | True |
| Комплектація столу | |
| Коліщатка | False |
- Ціна: 2 508 ₴
- В наявності
- Код: CТТ3369
Стол-трансформер книжка Лайт дуб фрегат
2 508 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
