



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обідній Стіл-трансформер Слайдер від компанії Мікс-Мебель легко трансформується у великий стіл для гостей, розмір стільниці збільшується у 2 раза. У складеному стані він займе мінімум місця на Вашій кухні, довжина стільниці становить 81,5 см. Конструкція стола виготовлена з масиву дерева. Стільниця з високоякісного, ламінованого ДСП, не схильна до деформації, за потреби можна полірувати або фарбувати. Є інші варіанти колірних рішень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 815 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1630 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 815 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір стільниці | Венге |
- Ціна: 4 703 ₴
- В наявності
- Код: CТТ3360
Стіл-трансформер Слайдер 815(1630)*670 венге
4 703 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
