-2%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вхідні двері від українського виробника Redfort
Встановлення дверей проводиться після закінчення всіх будівельних робіт і висихання штукатурки.
Доступно в розмірах: 860*2040; 960*2040
Гарантія від виробника 12 міс.
Характеристики:
Накладки: МДФ завтовшки 10/ 10 мм
Товщина металу на полотні: 1,2 мм
Товщина полотна: 75 мм
Наповнення полотна: мінвата
Товщина короба: 60*40 мм
Фурнітура: 2 петлі; ручка на планці; євроущільнювач
Замок верхній: сейфовий Аvers 96/S6 (або аналог)
Замок нижній: циліндровий «Аpecs2800» (або аналог), можна встановити Kale 2000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redfort |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Квартирні |
| Матеріал дверного полотна | МДФ |
| Матеріал дверної коробки | Сталь |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Обробка поверхні двері | Плівка |
| Колір | Сірий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Наявність вічка | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 860 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 75 мм |
- Ціна: 8 900 ₴
- В наявності
- Код: Red207
Двері на одній трубі Міда квартира сірий (екошпон) Redfort серія Економ
9 100 ₴
8 900 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
