



Вхідні двері від українського виробника з більш ніж 12-річним досвідом у виготовленні дверей — це гармонійне співвідношення ціни-якості.
8 колекцій, 96 варіантів моделей і понад 40 варіантів кольорів дадуть змогу вибрати сучасний дизайн, який підходить саме Вам.
Використання у виробництві тільки якісних матеріалів, фурнітури та замків від перевірених роками виробників створюють тандем надійності та безпеки, що відповідають усім стандартам якості та гарантують захист Вашої оселі на довгі роки.
За детальною консультацією звертайтеся до наших менеджерів за номером телефону, зазначеному у контактах!
*Ціни вказані за двері квартирного використання
|
Комплектація |
Оптима Плюс | Ультра | Еталон | Елегант | Люкс | Платинум |
| Короб | 93 мм | 93 мм утеплений | 100 мм утеплений | 100 мм утеплений | 120 мм утеплений | 140 мм утеплений |
| Ребра жорсткості | 5 шт. | 5 шт. | 5 шт. | 5 шт. | 8 шт. вертик.+ 6 шт. горизонт. | 8 шт. вертик.+ 6 шт. горизонт. |
| Контури ущільнення | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Метал | 1,3 | 1,3 | 1,5 | 1,5 | 1,5 | 1,5 |
| Товщина полотна мм | 80 | 85 | 90 | 90 | 110 | 110 торець зашитий |
| Наповнення полотна | мін.вата | мін.вата | подвійна мін.вата | подвійна мін.вата | подвійна мін.вата |
пінополістерол\подвійна мін.вата\ пінополістерол\фольгоізол |
| Товщина МДФ плит мм | 8/8 | 10/10 | 16/10 | 16/10 | 16/10 | 16/16 |
| Верхній замок | Avers 96/S6 або аналог | Avers 96/S6 або аналог | аналог Kale 257 | аналог Kale 257 | Kale 257 | Kale 257 |
| Нижній замок | Aпекс 2800 або аналог | Avers T52 або аналог | Kale 252 | Kale 252 | Kale 252 | Kale 252 |
| *Вічко | так | так | так | так | так | так |
| Нержавіючий поріг | ні | ні | ні | ні | ні | ні |
| Экцентрик | так | так | так | так | так | так |
| Петлі | 3 (20*100мм) | 3 (20*100мм) | 3 (20*100мм) | 3 (24*100мм) | 3 (24*100мм) | 3 (24*100мм) |
*Вічко встановлене за замовчуванням тільки у квартирних дверях
Важливо! Експлуатація вхідних дверей вуличного використання. Для захисту від прямого потрапляння сонячного світла, крапель дощу та мокрого снігу, над вхідними вуличними дверима встановлюйте навіс. Розміри навісу: ширина — 1,5-2 метри, глибина — не менш ніж 1,5 метра, і за висотою — не більш ніж 0,5 метра над отвором дверей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SARMAK |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 80 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Двері з ковкою | Ні |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Конструктивні особливості | Глухі |
| Матеріал дверного полотна | МДФ |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Обробка поверхні двері | МДФ |
| Застосування двері | Квартирні |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Тип | Дверний блок |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 10 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Розміри | |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Глибина коробки | 93 мм |
| Товщина дверей | 85 мм |
| Ширина дверей | 860 мм |
| Комплектація | |
| Дверні петлі | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Наявність вічка | Так |
| Наявність ручки | Так |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній Замок | сувальдний Avers 96/S6 |
| Замок нижній | циліндровий Avers T52 |
| Кількість антизрізів (шт) | 3 |
| Короб | гнутий профіль 93 мм (утеплений хватою) |
| Виробництво: | Україна |
| Ручка | на розете |
| Циліндр | з комірчиком |
- Ціна: 11 210 ₴
- В наявності
- Код: SK209
Вхідні двері SK Ауріс комплектація Ультра
11 800 ₴
11 210 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер

