




Якісні двері від українського виробника стануть надійним захистом Вашого дому. Рама виготовлена з цільногенного профілю глибиною 150 мм. Метал і на рамі і на полотні товщиною 1,5 мм.Толщина полотна 86 мм, 2 Хвиля петлі, ручка розеткаї, утоптана бронена закладка
Європлотник, підсилення на рамі, ексцентрик Внутрішній простір коробочка і картини заповнені мінеральною ватою 50-70 м3 м3. Конструкция полотна всилена ребрами жорсткості. Торець полотна зашит в колір МДФ наклеки.Фурнітура: Сайфівмій - Tип 257
(+400 грн KALE ) Циліндр -Тіп 252
(+400 грн KALE 252)
(SECUREMME +500 )
(SECUREMME +500) Вага дверей-120 кг.
Характеристики:
Цвет: дуб бронзовый улица
Накладки: мдф 16 мм /мдф 10 мм
Толщина металла на полотне: 1,5мм
Толщина полотна: 86 мм
Наполнение полотна: минвата
Толщина короба: 100 мм 100 мм (утеплен минватою)
Фурнитура: 3 петли , ручка на разетке
Замок верхний: Сувальдный Avers R35/S8 ригели 14 мм (или аналог)
Купивши наші двері, ви зможете бути впевнені як у безпеці свого майна, так і в довговічності придбаного виробу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDFORT |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | МДФ |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Кількість полотен двері | Полуторні |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Обробка поверхні двері | Плівка |
| Колір | Золотистий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Кількість замків | 2 шт. |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 860 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина полотна | 105 мм |
| Товщина металу на рамі (мм) | 1.8 |
| Товщина внутрішньої МДФ накладки | 16 мм |
| Товщина металу на полотні (мм) | 1.8 |
| Антизрізи | 3 |
| Верхній замок | KALE 257 |
| Нижній замок | KALE 252 |
| Тип конструкції | Гнутий профіль |
| Товщина зовнішньої мдф накладки (мм) | 16 |
| Фурнітура | ручка розет |
- Ціна: 18 144 ₴
- В наявності
- Код: Red 45
Вхідні двері вуличні Redford Арка вулиця стандарт плюс гнилий профіль дуб бронзовий 1200*2050
18 900 ₴
18 144 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер

