

- Виробник: Форт
- Колекція: Тріо
Доступні розміри: 2050*860 мм;
2050*960 мм;
Масивні, якісні двері, , яка не тільки стане надійним захистом Вашої оселі, але й доповнить інтер'єр завдяки стильному дизайну. За умови правильної експлуатації двері слугуватимуть Вам довгі роки. Двері призначені для вуличного використання . У двері типово встановлені петлі на підшипнику, неіржавкий поріг, 2 турецькі циліндрові замка. Короб зашитий і утеплений хвватою, що забезпечить додаткову тепло-і шумоізоляцію. За детальною консультацією звертайтеся до наших фахівців і ми підберемо двері саме для Вас!
Характеристики:
Цвет: Бетон темный
Дверной короб: 115 мм утеплен
Полотно: 96 мм
Стальной лист металла 1,5 мм
Завесы: 3 шт
Толщина плиты МДФ : 16+10 мм
Наполнение полотна: минеральная вата
Нержавеющий порог, Черная фурнитура ,Цилиндр : Imperial 45/45, 3 контура уплотнения
Замок верхний : KALE 257
Замок нижний : KALE 252
Вес 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Форт-М |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Метал |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Колір | Сірий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | гнутий профіль 115 мм (зашитий і утеплений) |
| Сталевий лист мм | 1,4 |
| Товщина полотна | 96 мм |
| Замок нижній | Kale 252 циліндровий |
| Циліндр | Імперіал 45/45 ключ/вороток |
| Верхній Замок | Kale 257 циліндровий |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Петлі | 3 шт. на підшипнику |
| Ручка | на розете |
| Накладка мдф | 16 мм/10 мм |
| Поріг | нержавіючий на вуличних дверях |
- Ціна: 21 500 ₴
- В наявності
- Код: F-M719
Вхідні двері Форт-М Тріо Сіті бетон антрацит/білий вулиця
21 500 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер

