
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Виробник: Форт М
- Колекція: склад
Доступні розміри: 2050*1200 мм;
Масивні, якісні двері, , яка не тільки стане надійним захистом Вашої оселі, але й доповнить інтер'єр завдяки стильному дизайну. За умови правильної експлуатації двері слугуватимуть Вам довгі роки. Двері призначені для вуличного використання .
Дверний короб гнутий профіль 100 мм утеплений
Полотно 75 мм
МДФ накладка 16+10
теплозвукоізоляція: мінеральна вата
ущільнювач 2 шт.
обналичка 80 мм
Замки : Верхній Avers R 35 Нижній Avers T52
ручка розетка, циліндр:Imperial 40/40, броненакладка
. За детальною консультацією звертайтеся до наших фахівців і ми підберемо двері саме для Вас!
Можлива зміна кольору плівки — крок виготовлення 1 міс. Якщо на дверях є декоративна вставка, то змінюється основний колір дверей, колір вставки змінити не можна.
Зверніть увагу: для вуличних металевих дверей має бути встановлений захисний козирок 1,5/2 метри та не вище, ніж 0,5 м над отвором. Монтаж дверей проводиться через завершенню всіх ремонтних робіт і висихання штукатурки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Форт |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Метал |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Кількість полотен двері | Полуторні |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | 120 мм |
| Сталевий лист мм | 1.5 |
| Циліндр | 60*40 з комірчиком |
| Петлі (шт) | 3 |
| Верхній замок | Kale 257 (сувальдний) |
| Нижній замок | Kale 252 (циліндровий) |
| Полотно товщина | 95 мм |
| Ручка | на розете |
| Накладки мдф | 16 мм/16 мм |
- Ціна: 18 975 ₴
- В наявності
- Код: FM 633
Вхідні двері Форт М Класичний горіх коньячний
18 975 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
