

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Виробник: Форт
- Колекція: Стандарт плюс
Доступні розміри: 2050*860 мм;
2050*960 мм +135 грн.
Масивні, якісні двері, яка не тільки стане надійним захистом Вашої оселі, але й доповнить інтер'єр завдяки стильному дизайну. За умови правильної експлуатації двері слугуватимуть Вам довгі роки. Двері призначені для вуличного використання . У двері типово встановлені 2 турецькі замки Kale, полотно заповнене двокроковою хватою що забезпечить додаткову тепло-і шумоізоляцію. За детальною консультацією звертайтеся до наших фахівців і ми підберемо двері саме для Вас!
Можлива зміна кольору плівки — крок виготовлення 1 міс. Якщо на дверях є декоративна вставка, то змінюється основний колір дверей, колір вставки змінити не можна.
Зверніть увагу: для вуличних металевих дверей має бути встановлений захисний козирок 1,5/2 метри та не вище, ніж 0,5 м над отвором. Монтаж дверей проводиться через завершенню всіх ремонтних робіт і висихання штукатурки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Форт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Застосування двері | Вуличні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | 120 мм |
| Сталевий лист мм | 1.5 |
| Циліндр | 60*40 з комірчиком |
| Петлі (шт) | 3 |
| Верхній замок | Kale 257 (сувальдний) |
| Нижній замок | Kale 252 (циліндровий) |
| Полотно товщина | 95 мм |
| Ручка | на розете |
| Накладки мдф | 16 мм/16 мм |
- Ціна: 17 400 ₴
- В наявності
- Код: F-М 629
Вхідні двері Форт М Метал/МДФ Склопакет вуличний антрацит
17 400 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
