

- Виробник: Форт
- Колекція: Стандарт
Доступні розміри: 2050*1200 мм;
Якісні двері, , яка не тільки стане надійним захистом Вашої оселі, але й доповнить інтер'єр завдяки своєму дизайну. За умови правильної експлуатації, двері слугуватимуть Вам довгі роки. Двері призначені для вуличного використання. Як утеплювач використовується мінута ISOVER 50 мм. У двері типово зашитий і утеплений короб мигватий, що забезпечить додаткову тепло-і шумоізоляцію.Виробник: FORT Страна : Україна, Серія: Форт Трио , Розміри: 1200 х 2050 : цю модель можна використовувати на Улинці. Цвет зовні/всередині: Горіх коньячний . Метал полотна: 1,5 ммТовщина полотна: 75 мм Товщина рами: 100 мм (утеплень) За детальною консультацією звертайтеся до наших фахівців і ми підберемо двері саме для Вас!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Isover |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | гнутий профіль 100 мм (зашитий і утеплений) |
| Сталевий лист мм | 1.2 |
| Товщина полотна | 75 мм |
| Замок нижній | Avers 52 циліндровий |
| Циліндр | Імперіал 40/40 ключ/вороток |
| Броненакладка | чашка+броненакладка |
| Верхній Замок | Avers R-35 сувальдний |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Петлі | 2 шт. |
| Ручка | на розете |
| Накладка мдф | 16 мм/10 мм |
- Ціна: 16 647 ₴
- В наявності
- Код: F-М734
Вхідні двері Форт-М Стандарт Плюс Класик горіх коньячний вуличний
17 900 ₴
16 647 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер

