



- Виробник: Форт
- Колекція: Регион
Доступні розміри: 2050*860 мм;
2050*960 мм +100 грн
Якісні двері, яка не тільки стане надійним захистом Вашої оселі, але й доповнить інтер'єр завдяки своєму дизайну, відмітною особливістю якого є наявність склопакету. За умови правильної експлуатації, двері слугуватимуть Вам довгі роки. Двері призначені для вуличного використання. Як утеплювач використовується мінута ISOVER 50 мм. У двері стандартно зашитий і утеплений короб мінуватий, що забезпечить додаткову тепло-і шумоізоляцію. За детальною консультацією звертайтеся до наших фахівців і ми підберемо двері саме для Вас!
Колір: дуб темний
Дверний короб: 80 мм утеплений
Полотно: 65 мм
Завіси: 2 шт
Товщина плити МДФ: 10+10 мм
Наповнення полотна: мінеральна вата
2 Контури уплонення, Склопакет
Замок верхній: Avers 96 або аналог
Замок нижній: Avers R 63 або аналог
Вага 85 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Форт-М |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Метал |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Так |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 85 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | гнутий профіль 80 мм (зашитий і утеплений) |
| Сталевий лист мм | 1 |
| Товщина полотна | 65 мм |
| Замок нижній | Apecs 2800 циліндровий |
| Циліндр | Імперіал 40/40 ключ/вороток |
| Верхній Замок | Avers 96 сувальдний |
| Наповнення полотна | мінвата |
| Петлі | 2 шт. |
| Ручка | на розете |
| Накладка мдф | 10 мм/10 мм |
- Ціна: 14 508 ₴
- В наявності
- Код: F-M733
Вхідні двері Форт-M Регіон Арка скло+ковка дуб темний вулична
15 600 ₴
14 508 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер

