Топ продаж






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Виробник: Qdoors
- Колекція: метал мдф
Доступні розміри: 2050*850 мм; 2050*950 мм
Якісні двері, які об'єднують у собі надійність, стильний дизайн за помірну ціну, двері призначені для вуличного використання. Міцний, стійкий короб, якісні матеріали полотна забезпечать не тільки тепло-і шумоізоляцію, а й захистять Ваше житло від лиходійників. Дверний короб труба 60/40 +40/60 (100) мм, Полотно 70 мм, Сталевий лист 1,8 мм, петлі-2 шт. , МДФ-накладка 16 мм, наповнення мінеральна вата, ущільнювач 2 шт., обналічка 60 мм. Фурнітура: ручка розетка, замки Avers 96. Apecs 2800
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qdoors |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Метал |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Обробка поверхні двері | Фарба |
| Колір | Коричневий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | труба 115 мм |
| Сталевий лист мм | 1.5 |
| Циліндр | Avers або аналог |
| Замок | верхній сувальдний KALE 257 + нижній циліндровий KALE 252 |
| Петлі (шт) | 3 |
| Вічко | SAP |
| Ущільнювачі | 3 контуру на полотні |
| Наповнення полотна | мінеральна вата |
| Полотно товщина | 85 мм |
| Товщина мдф накладок на полотні (мм) | зовнішня 16/внутрішня 16 |
| Ручка | на розете |
| Наличники | стоєві 90/10; перемичка 100/17 |
| Ребра жорсткості | 2 шт. вертикальні |
| Кількість антизрізів (шт) | 2 |
- Ціна: 13 350 ₴
- В наявності
- Код: QP847
Вхідні двері Qdoors Метал мдф Віп М Гранд
13 350 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
