


Виробник: ТМ СТРАЖ (Україна)
Призначення: вуличні
Стандартні розміри: 1220*2050
Ціна вказана за дверний блок розміром 870*2050
У металоконструкції вхідних дверей зовні застосовується спеціалізований сталевий лист із покриттям vinorit , виготовлений на основі плоского прокату, товщина якого становить 1 мм, за товщини покриття цинку 230 г/кв. м.+екструдований пінополістерол SYMMER-XPS. ПВХ-покриття стійке до ультрафіолету та атмосферних опадів. З внутрішньої сторони-плита МДФ 10 мм із вуличним ПВХ покриттям.
Дверний короб: гнутий профіль 130 мм
Полотно: 85 мм
Сталевий лист: 1,5 мм
Завіси: 3 шт
Декаративна плита МДФ Сендвіч-оцинкована сталь 1 мм+мф 12
наповнення мінеральна вата, 3 контури ущільнення, броненакладка Securemme.Ручка RDA Forme Q.
Замок верхній: Mottura DP58-170 Італія
Циліндр: Mottura Project 70
Замок нижній: Mottura DP58-171 Італія
*Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектації без попередження, технічні характеристики водночас не змінюються.
**Наживо колір або структура матеріалу можуть відрізнятися від малюнка на Вашому екрані.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Страж |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Метал |
| Матеріал дверної коробки | Метал |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Кількість полотен двері | Двопільні |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Ліве/праве |
| Двері з ковкою | Так |
| Колір | Золотистий |
| Наповнення дверей | Мінеральна плита |
| Кількість ущільнюючих контурів | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Короб | 130 мм |
| Циліндри | Mottura Project 70 2 шт. |
| Замки | верхній циліндровий Mottura DP58-170 Italy + ніжний циліндровий Mottura DP58-170 Italy |
| Матеріал оздоблення | оцинкована сталь1 мм+мдф 12 мм |
| Броненакладки | Securemme |
| Сталевий лист мм | 1.5 |
| Петлі (шт) | 3 |
| Наповнення полотна | екструдиційний пінополістерол |
| Полотно товщина | 85 мм |
| Ручка | на розете |
- Ціна: 60 948 ₴
- В наявності
- Код: SJ 827
Вхідні двері ТМ Страж PROOF РІО Z Loft дуб темні вуличні
67 720 ₴
60 948 ₴
- +380 (93) 769-80-01менеджер
- +380 (97) 551-07-18менеджер

